O firmie (ASOG)

Akademia Szkoleń Obronnych „GIWERA” specjalizuje się w kursach i szkoleniach z zakresu obronności, a w szczególności z posługiwania się bronią palną oraz jej wykorzystaniem w różnych sytuacjach, w tym w sytuacjach taktycznych.

Nasi instruktorzy wywodzą się ze służb mundurowych, posiadają  wysokie kwalifikacje do prowadzenia oferowanych przez nas szkoleń oraz umiejętność pracy z każdym kto chce rozpocząć swoją przygodę z bronią palną, jak również z tymi co chcą doskonalić posiadane już umiejętności.

Oprócz szkoleń strzeleckich i taktycznych w naszej ofercie znajdują się również szkolenia dla pracowników ochrony, organizacji pro obronnych i pokrewnych.
Organizujemy również imprezy integracyjne dla firm, pokazy oraz spotkania otwarte na których każdy może zapoznać się z bronią palną.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno osoby,  które nigdy nie miały do czynienia z bronią i chciałyby rozpocząć przygodę ze strzelectwem jak i te osoby, które posiadają broń i chcą powiększyć zakres swoich umiejętności.


ofirmie